Předvolání Spiritu z Mrtvích

14. 03. 2010 | † 30. 09. 2015 | kód autora: eAI

 


                      Předvolání Spiritu z Mrtvích
                                  


Za normálních okolností se mrtví nevracejí jako duchové. Pokud tomu tak je, musí být zvláštní důvod. Z toho vyplývá, že pokud osoba žijící touží navázat komunikaci s mrtvými na jeho vlastních představ, jinými slovy, přivolat ducha od jeho posledního odpočinku navzdory jeho přání, je nutné zavést opatření, která nejkomplikovanější magick poskytuje jako pojištění proti stává obětí duchů spravedlivý hněv. Kromě toho existuje vždy možnost, že přivolal ducha není nic jiného, než démon v přestrojení.

Hřbitov černá magie, specializovaná odvětví umění, vyžaduje zvláštní techniku.

Jak hodina půlnoci zasáhl, kouzelník, které provádí předběžné obřady, intonuje v pohřebním hlase:

"Mrtvý vzestupte a přijďte ke mně!"

V předvolání mrtvé z hrobu vykřikne:

"Ego sum te peto et uidere Queo!"

Propustit mrtvý velí:

"Návrat do království Vyvolený!"

Někteří okultisté, jsou toho názoru, že mág, který požaduje po duchové mrtvých, ve skutečnosti předvolání není duch, ale tělo astrální.

Nekromancie byl praktikován od John Dee a Edward Kelley. Tam je starý tisk zobrazující Dr. John Dee asistent Edward Kelley, stojící na hřbitově, drží kouzelnou hůlkou a čtení z knihy kouzel, zatímco jeho asistent osvětluje morbidní půlnoční scénu s hořící pochodní. Ve světle je vidět nově-vzkřísil mrtvolu rigidní ve svém rubáš. Dvou čarodějů vzali pro jistotu umisťovat sebe v centru bludný kruh, s nápisem jména některých ochranných andělů "Raphael, Rael, Miraton, Tarmiel a Rex".

Použití mrtvol jako přísady půvab a philtres je úzce spojena s černá magie, a je jednou z nejznámějších technik z čarodějnictví. Smrt násilí, nebo předčasné ukončení života, zvyšuje magické hodnoty lidského těla, protože to pak bude předpokládat, že obsahuje některé prvky unconsumed vitality v něm.

Na počátku 16. století bylo napsáno: "Někdo se kousek pohřbeno tělo, zejména mrtvolu, kdo byl pověšen nebo jinak trpěl hanebné smrti... Nehty a zuby... Vlasy, uši a oči. .. šlachy kostí či masa. " Poptávka po přirovnání ďábelský zůstává, zejména maso unbaptized dětí, byl zodpovědný za mnoho hrobů bylo loupil. Mezi bestknown případů týkajících se lidského těla v magii bylo to irské čarodějnice, Alice Kytetfy, který byl obviněn z použití vlasy mrtvoly a lebku zloděje v jedné ze svých vzorců. Mech, která vyrostla na lebce pověšený byla vždy značná poptávka.

Prohlásit, že černá magie starého typu je zcela mrtvý možná by bylo předčasné. Nesčetné hřbitov znesvěcení stále probíhá.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky laska-vztahy

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.