Vyvolání zlých duchů

14. 03. 2010 | † 30. 09. 2015 | kód autora: eAI

 

Pokud máte v úmyslu nic zlého ducha volat do kruhu, musíte nejprve zvážit a znát jeho povahu, na kterou z planet souhlasí, a to, co úřady jsou distribuovány k němu z planety.

Toto je známo, najít vhodné místo pro jeho správnou a připomenutí, a to v závislosti na povaze planety a kvality úřadů ve stejném duchu. Například, pokud se jeho moc nad moře, řek a záplavy, vyberte místo na břehu.

Podobným způsobem, vybrat si vhodný čas, a to jak pro kvalitu ovzduší, které by měly být klidné, jasné, klidné a vybavení pro lihoviny převzít orgány, a za kvalitu a povahu planety, ve dne nebo v noci.

Tyto věci se zvažuje, Magick kruh zarámovaný na zvolené místo, a také o ochranu pána, jak pro potvrzení ducha. V kruhu se tam budou písemnou obecné Boží jména, a ty věci, které se výnos dáti nám, Boží jména, která se zpravidla říká planetě s úřady duch sám, jména, konečně, dobré lihoviny, které jsou opatřeny pravidlo, a jsou schopny vázat a omezovat, že duch, který chcete volat. Pokud byste se další posílení vašeho kruhu, můžete přidat znaky a pentacles souhlas k práci. Tak i vy, a uvnitř, nebo bez kroužku, můžete rám pečeť ducha.

Kromě toho, provozovatel má být vybaven světly, parfémů, mastí a léků zhoršuje v závislosti na povaze planety a ducha, které souhlasí s duchem. Obsluha může být také vybavena a zasvěcena svaté věci pro ochranu pána a jeho kolegové. Takové jsou svaté papíry, lamens, obrázky, pentacles, meče, žezla a oděvy.

Když to všechno jsou poskytovány, velitel a jeho kolegové jsou v magick kruhu, a všechny ty věci, které užívá, ať říkají zaklínání s mocným hlasem a pohodlné gesto a tvář.

Nechte ho pak zbytek trochu se rozhlížel kolem sebe a zjistit, zda se objeví duch, který mu v případě zpoždění, ať zopakovat zaklínání jako dříve, Dokud se mu daří jen třikrát. Je-li Duch být stále neústupný a nebude zobrazovat, ať začnou kouzlit mu božskou moc, ale tak, aby všechny Exorcisms oslavy a souhlasím s povahou a úřady ducha sám. Opakují stejné třikrát, od silnější silnější, pomocí objurgations, contumelies, zlořečení a tresty.

Koneckonců kurzy skončíte, opět přestává málo, a pokud existuje duch se objeví, ať pán odbočit směrem k němu dostat ho zdvořile, a vážně entreating ho, ať vyžadují jeho jméno. Pak další řízení, ať prosí vůbec chce.

Ale jestli něco v duchu ukáži sám tvrdohlavý nebo ležet, ať je vázán Exorcisms pohodlné, a pokud máte stále pochybnosti žádné lži, aby mimo okruh, s posvětil meč, postava trojúhelníku nebo pentagram a donutit Spirit na něj vstoupit. Pokud byste nějaké slib potvrdil na přísahu, natáhnout meč z kruhu, a přísahají Ducha, kterým ruku na meč.

Poté, co získala z Ducha, který budete chtít, nebo jsou jinak spokojený, licenci, aby odešel s galantní slov, která příkaz k němu, že se nikomu ublížit. Jestli se nebude odchylovat, donutit ho silný Exorcisms, av případě potřeby vyžadují, vyhnat ho zaříkání a tím, že na rozdíl fumigations.

Když se odstěhovala, nechoďte ven z kruhu, ale zůstat, takže vaše modlitba za ochranu a zachování. Všechny tyto věci jsou řádně provedeny, může se odchýlit.

Ale pokud jsou vaše naděje zmařeny, a ne duch se objeví, ale pro tento nezoufejte, ale ponechává kruh, vraťte se zase jindy, dělá jako předtím. A pokud si bude soudit, že máte něco chybně, pak se změní přidáním nebo snižují na stálosti opětovně se často zvýšit svou autoritu a moc, stávky a hrůzu do duchy, pokořující je k poslušnosti.

 

Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky sex

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.