magické pomůcky

14. 03. 2010 | † 30. 09. 2015 | kód autora: eAI

 

Magicka Hůlka

Magick hůlku nebo prut je symbolem moci. Je důležité, zbraň a symbol nejvyšší moci. V čarodějnictví by měla být hůlka vyrobena z lískových, bez poboček nebo odnože.

V černá magie by měla být hůlka vyrobena z hřbitova stromu a je symbol smrti.

Hůlka musí být broušené a zdobené v den a hodinu Slunce s magick athame, přičemž tyto znaky musí být napsané na něj v den a hodinu Mercury:

 


Nechť tato slova přednášel po dokončení psaní:

"O ADONAY, nejsvatější a nejsilnější, ráčit zasvětit a požehnej toto Rod, tak že to může mít požadované ctnost, O nejsvatější ADONAY, jemuž čest a sláva na věky a více. Amen."

Dále by měly být nástrojem asperged, fumigovaného, potřísněné krví obětního a dal pryč v hedvábné tkaniny. Mág vždy drží svou hůlku, když ne v použití, zabalené do hedvábné tkaniny, jiné barvy, kromě černé nebo hnědé.

 

Athame nebo Arthame(dýka)

Čarodějnice černé-hilted nůž, údajně obdařen magické vlastnosti. Používá se pro kreslení magick kruhu, jak je popsáno v grimoires a učebnic na magii. Je vždy magick symboly nebo znaky vyryté na jedno-stranné ostří, a někdy je i rukojeť zdobená.

 

Magicky MEč

 

 

Magicka Kápě

Jejich barvy a design mají symbolický význam. K tomu, aby na roucho je znakem za předpokladu, že nálada je vhodné pro obřad má být provedena.


 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky pro-zeny

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.