NECROMANCIE

14. 03. 2010 | † 30. 09. 2015 | kód autora: eAI

 

                                              Nekromancie
 

 

 
Nejčernější ze všech umění je nepochybně černé magie, starověká metoda komunikace s mrtvými. Umění zvyšování mrtvých a kontrolu jejich duše má svůj název od řeckého slova smyslu, "mrtvé" a "věštění".

Nekromancie je možné rozdělit do dvou hlavních větví:

Věštění pomocí duchů a věštění z mrtvol. Druhá metoda vede k disinterment mrtvol a loupení hrobů za hrůzu nahánějící kouzla kouzelníků a čarodějnic, které považují za nezbytné pro efektivní výkon magického umění.

Nekromancie je univerzální praxe z dávných časů, jen hluboce zahájena, odvážný a single-hlídal mág nemá šanci na úspěch v takovém podniku, vždy považovány za velmi nebezpečné, je nejen pakt s ďáblem nezbytné, ale je si myslel, že "astrální mrtvoly" je intenzivní touhu žít znovu a může tím, že absorbuje životní-energie z živých tvorů, idenfinitely prodloužit svůj život, a tak, pokud má přijmout vhodná opatření, může být kouzelník ve velkém nebezpečí.

Vyvolat mrtvých si mág potřebuje získat pomoc silných duchů, a to jak pro vlastní ochranu a donutit tělo a duch se podrobit jeho vůli. Kouzlo ze starověké Řecko volá na síly mocných Kore, Persephone, Ereškigal, Adonis, Hermes a Thoth, zavazující mrtvý. Podle rituál popsaný Seneca, římský dramatik, předvolání mrtvých zahrnuje nejen zápalnou oběť, ale krev-promočená aItar.

Vůně a pachy, musí být pečlivě vznikající spalováním látek pro jejich silný vliv. Vypracovat přípravky patří pečlivé studium pozice planet, zejména Měsíce a vlivu planety Saturn.

Místo pro provoz musí být vybrán s péčí, nejvýhodnější je nějaká osamělá křižovatka, přeskok, zřícenina, neopakovaný lesa nebo vřesoviště odstřelil.

Jakmile je čas se rozhodnout pro operaci, série soustředných kruhy síly musí být vypracován na zemi, ve které jsou napsané kříže a jiné symboly, spolu s svatá jména boha. Kruh musí být požehnal a posvětil, s kouzelníkem a jeho pomocník stojí v jeho středu, chráněné svatá jména ze všech nebezpečí. Pak, hůlkou v ruce, mág obešle mrtvé k vzestupu, s použitím Jména energie.

Eliphas Levi a další kouzelníci navrhli potřeba nějakého pokusu o identifikaci mezi živé i mrtvé, jako například přítomnost portrét a část chleba, který duch budou pozváni ke konzumaci. V jeho evokaci, mág obešle mrtvé jménem, a pokud je úspěšná, musí čelit děsivé utrpení přízrak blekotavě křikem a vztekem nad tím, že byl nucen proti své vůli vrátit do říše živých. Někdy se objeví mrtvý ve tvaru zuřivé bestie zuří kolem kruhu a hrozí roztrhat na kusy čaroděje.

Když mrtví nakonec rozhodne předložit kouzelníka se často stává přeměněna nahých mužů, kteří jsou ochotni odpovědět na otázky k němu.

Po operaci je nutné odmítnout mrtvých, kteří obvykle zmizí uprostřed oblaka síry. Za žádných okolností by kouzelník opustí ochranu před tímto bludný kruh. Má také odstranit všechny květiny z místa a po jejich spalování, pohřbít popel hluboko v zemi.

Celá operace s sebou nese strašné nebezpečí, za sebemenší odchylka od rituály by mohly zahrnovat zničení provozovatele a přivodit i zranění, na jeho duši.

 


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky zabava

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.